در حال فراخوانی آگهی های بیشتر ...

تبلیغ شو

آموزشگاه زبان ایران کانادا | بهترین آموزشگاه زبان تهران

آموزشگاه زبان ایران کانادا | بهترین آموزشگاه زبان تهران

آگهی رایگان
  • خدمات آموزشی تدریس خصوصی
  •  phone
  • email
  • تاریخ ثبت آگهی : ۱۴۰۲/۰۷/۱۴
  • آخرین بروز رسانی : ۱۴۰۲/۱۲/۱۷
  •    تهران تهران
  • 161 بازدید
  • تهران، خیابان سید جمال الدین اسد آبادی – نبش کوچه 22 – پلاک 196
آموزشگاه زبان ایران کانادا
آموزشگاه ایران کانادا یکی از قدیمی‌ترین و معتبرترین آموزشگاه‌های زبان در تهران است. این آموزشگاه با بیش از ۳0 سال سابقه فعالیت، به عنوان یک مرجع برتر در حوزه آموزش زبان در ایران شناخته می‌شود. آموزشگاه ایران کانادا با استفاده از روش‌های مدرن و کارآمد، توانسته است در ارائه خدمات آموزش زبان به افراد مختلف موفقیت‌های چشمگیری کسب کند.

آدرس وبسایت موسسه ایران کانادا: Irancanada-ac.com
با مراجعه به لینک فوق، امکان دسترسی به آموزشگاه ایران کانادا و بهره‌برداری از خدمات آموزشی با کیفیت را خواهید داشت. فرصت را از دست ندهید و با آموزشگاه ایران کانادا به یادگیری زبان بپردازید.

– آموزش زبان انگلیسی بزرگسالان
– آموزش زبان انگلیسی نوجوانان
– آموزش زبان انگلیسی کودکان
– آموزش آیلتس
– آموزش زبان های ترکی، ایتالیایی، آلمانی، اسپانیایی و فرانسه

بهترین آموزشگاه زبان – صفر تا صد یادگیری زبان
خدمات آموزشی آموزشگاه زبان ایران کانادا
آموزشگاه ایران کانادا با مجوز علوم، تحقیقات و فناوری فعالیت می‌کند و مدارک آموزشی که به زبان‌آموزان ارائه می‌دهد، مورد تایید وزارت علوم و همینطور قابل ترجمه می باشد. این آموزشگاه انواع دوره‌های آموزش زبان را برای عموم مردم فراهم می‌کند. موسسه ایران کانادا با توجه به نیازهای مختلف افراد، دوره‌های آموزش زبان متنوعی را ارائه می‌دهد. در زیر به برخی از این دوره‌ها اشاره می‌کنیم:
آموزش زبان انگلیسی بزرگسالان
دوره‌های آموزش زبان انگلیسی برای بزرگسالان در آموزشگاه ایران کانادا بسیار محبوب هستند. این دوره‌ها به شکلی طراحی شده‌اند که بزرگسالان با تمامی سطوح زبانی، از مبتدی تا پیشرفته، بتوانند بهبود مهارت‌های خواندن، نوشتن، گفتار و شنیداری خود را تجربه کنند.

آموزش زبان انگلیسی نوجوانان
در آموزشگاه ایران کانادا، دوره‌های آموزش زبان انگلیسی برای نوجوانان نیز در نظر گرفته شده است. این دوره‌ها با استفاده از روش‌های جذاب و متنوع و با ارائه کتاب‌های انحصاری آموزش زبان انگلیسی برای نوجوانان ، زبان آموزان نوجوان را در یادگیری زبان انگلیسی تشویق می‌کنند و آن‌ها را به تسلط بر مهارت‌های زبان ترغیب می‌کند.

آموزش زبان انگلیسی کودکان
برای کودکان نیز در آموزشگاه ایران کانادا دوره‌های آموزش زبان انگلیسی مخصوصی در نظر گرفته شده است. این دوره‌ها به شکل بازی‌ها و فعالیت‌های تعاملی طراحی شده‌اند تا کودکان بتوانند به صورت سرگرم‌کننده و اثربخش زبان انگلیسی را یاد بگیرند.

آموزش آیلتس
آموزشگاه ایران کانادا ارائه‌دهنده دوره‌های آموزش آیلتس نیز می‌باشد.

شماره مشاوره رایگان:
021-88558812
آدرس وبسایت موسسه ایران کانادا: Irancanada-ac.com
با مراجعه به لینک فوق، امکان دسترسی به آموزشگاه ایران کانادا و بهره‌برداری از خدمات آموزشی با کیفیت را خواهید داشت. فرصت را از دست ندهید و با آموزشگاه ایران کانادا به یادگیری زبان بپردازید.

هیچ دیدگاهی برای این آگهی ثبت نشده است

اولین دیدگاه را شما برای این آگهی ثبت کنید

جهت ارسال دیدگاه باید وارد حساب کاربری خود شوید

  ثبت آگهی رایگان